Офіційний партнер в Україні

Офіційний партнер в Україні

+38 (067) 4 333 524

+38 (066) 95 37 113

+38 (063) 62 03 415

Агермед - О нас

 

Про компанію

ТОВ "АГЕРМЕД" є ексклюзивним представником "ВeeVital" Австрія в Україні.

"ВeeVital" - ведучий виробник ветеранарних препаратів для блжільництва у Європі. Продукція  ВeeVital постачається у 25 краін світу.

Незабаром продукцію  ВeeVital Ви сможете купувати і в Україні, в нашій компанії!

Компанія «Агермед» була заснована в 2012 році, в місті Вінниця.

Основною діяльністю фірми, спочатку, була тільки закупка меду на території України. А метою компанії «Агермед», було - покращити умови закупки меду у простих пасічників, адже у віддалених селах, в різних регіонах України, пасічники не завжди мають змогу здійснити продаж свого меду на вигідних умовах та за достойну ціну.

В зв’язку з цим закупка меду проводилась не тільки на власних складах підприємтва, а і власним транспортом, територіальними менеджерами компанії. 

На переробку приймається тільки якісний, чистий та екологічний мед, щоб це підтвердити дослідження проводяться у власних лабораторіях. Адже словом «мед» може називатися тільки той продукт, що відповідає усім вимогам якості та безпечності.

Якість українського меду — це найважлива проблема солодкої галузі.Щоб мати якісну продукцію, потрібно створити комфортні умови для розведення пасіки нашим бджолярам.

Під час своєї діяльності, територіальні менеджери «Агермед» неодноразово зустрічалися з проблемою недостатнього забезпечення якісним інвентарем бджолярів. Найчастішими скаргами пасічників були: висока ціна обладнання та інвентаря, неякісний товар, відсутність широкого асортименту готових вуликів, тривала доставка до віддалених регіонів та багато інших.

У 2014 році на основі зібраної інформації та проведеного аналізу, керівництво ТОВ «Агермед» прийняло рішення, розширити діяльність компанії в сторону забезпечення бджолярів України та поза її межами, якісною продукцією для забезпечення найкращих умов роботи на пасіці. У 2017 році ми стали одним з провідних постачальників якісних вуликів, обладнання та інвентарю в Україні та вийшли на закордонний ринок.

Станом на 2018 рік діяльність ТОВ «Агермед» переросла з просто закупки меду на території України до компанії, яка комплексно підходить до діяльності бджільництва.

Ми  забезпечуємо бджолярів, широким асортиментом товарів для пасіки, зокрема:

- якісними вуликами та комплектуючими, з екологічно чистої сировини;

- обладнанням для пасіки (медогонками та воскотопками);

- ручним інвентарем;

- спецодягом різних розмірів;

- вощиною;

- тарою для меду;

- та багато іншого за найпривабливішими цінами.

 Так як співпрацюємо з виробниками на пряму.